Loading...

Cukrové perly metalické zelené 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly 2 mm, zelené metalické. Balenie 80 g.
Nie je na sklade

4,40 €
5.5 € / 100g
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Posyp tvoria drobné guľôčky s priemerom 2 mm v atraktívnych farbách. Tento sladký dekor z radu ILOVECAKES nemení chuť výrobkov, je farbený prírodnými farbivami a má chuť cukrárskej hmoty. Je všestranný — ideálny na zdobenie cupcakeov, sušienok, perníkov, muffinov, tort, zákuskov, pečiva, pralín, lanýžov, čokolády, zmrzliny a ďalších sladkostí, najmä s krémami a polevou. Skvelý na svadby, karnevaly, narodeniny, Deň matiek alebo inú oslavu. Balené v praktickej šróbovacej dóze.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 80 g

Zloženie produktu

biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, leštící látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E133, E102, E174.

Alergény lepok

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1480 kJ
Energetická hodnota kcal 353,6 kcal
Tuk 0,17 g
    - z toho nasýtených 0,03 g
Sacharidy 87,4 g
    - z toho cukry 76,3 g
Bielkoviny 1,7 g
Vláknina 0 g
Soľ 0,001 g

Krajina pôvodu

Ukrajina

Ďalšie informácie

Farba zelená
Výrobná spoločnosť
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametre

Kategória: Cukrový máček
Perly, perličky, šupiny a kamienky
Výrobca I LOVE CAKES
EAN 4823116715868
Kód produktu ilc1168

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Akcia
- 21%
Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm, levanduľové metalické. Balenie 80 g.
4,40 €
3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové perly metalické tmavo‑hnedozlaté 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly 2 mm, tmavohnedé so zlatým metalickým leskom. Balenie 80 g.

4,20 €
5.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové perličky červeno-biele, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly červeno-biele, 80 g.

2,80 €
3.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové perličky žlté 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly žlté. Balenie 80 g.

2,80 €
3.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks